Болить спина в попереку, що робити?

Майже кожен хоч раз стикався з болем у попереку. Радикуліт – найпоширеніша причина тимчасової непрацездатності, особливо у людей, зайнятих фізичною працею.
Найчастіше біль у попереку пов'язаний із змінами в попереково-крижовому відділі хребта, до цього треба поставитися найсерйознішим чином. Болі у попереку інколи бувають нестерпними, а інколи проходять доволі легко. Річ у тому, що реакції на біль – суто індивідуальні, залежать від психічних та вікових чинників.


Радикуліт

Радикуліт - це один з найпоширеніших проявів остеохондрозу. Біль у попереку при цьому захворюванні може бути як гострим, так і ниючим. Біль зазвичай однобічний, віддає в сідницю, задню поверхню стегна або зовнішню поверхню гомілки. Біль при радикуліті може посилюватися при зміні положення тіла, кашлі, коли людина ходить чи чхає.


Людський хребет

Людський хребет - це складна структура, що складається з м'язів, зв'язок, сухожиль, дисків і кісток. Міжхребцеві диски знаходяться між кожною парою хребців і функціонують як амортизатори тертя. Проблеми з будь-яким з цих компонентів можуть привести до болю в хребті. В деяких випадках причини болю встановити не вдається.
Терапія болю в поперековому відділі
Терапія болю в поперековому відділі хребта передбачає визначення і усунення причини, що викликала біль, визначення міри залучення різних відділів нервової системи у формуванні больового відчуття і зняття або зменшення самого болю.

Важливе значення для усунення болю і профілактики має носіння зігріваючих поясів, як наприклад пояси Lauma Medical.

Звичайно, можна також використовувати знеболюючі, але в домашніх умовах дуже зручно носити пояс який прибирає болі у спині. Добре, якщо до складу матеріалу, з якого зроблений пояс, входить шерсть.

Придбайте продукцію
Lauma Medical

Придбайте продукцію Lauma Medical
в онлайн-аптеці "АПТЕКА24"

Читайте також:

Close
Задайте Ваш вопрос

Для співпраці заповніть форму заявки

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 48 годин
Ваші дані не передаються 3-им особам.
Контакти
ТОВ ЛСЕЗ "LAUMA FABRICS"
Адреса: вул. Зіемелю 19, м Лієпая, LV-3405, Латвія

Тел.: (+371) 634-47-125
(+371) 634-474-96
Ел. пошта: lauma@laumamedical.com
Error get alias
Error get alias