Використання еластичного бинта при розтягненнях

Розтягнення зв'язок - це поширений тип травм. Найчастіше розтягнення виникає в результаті падіння, підвертання ноги, в спорті та ін. При розтягненні у зв'язках є розриви волокон, які в травматології діляться на 3 ступені.
Еластичний бинт Lauma Medical стабілізує, розвантажує суглоб, та найголовніше - зменшує навантаження на зв'язки. При цьому, еластичний бинт покращує кровопостачання тканин пошкодженого суглоба. Треба розуміти, що тканинні бинти, які мають чималий відсоток бавовни, легко прилягають до вигинів тіла і не обмежують руху.

Важливо, щоб бинт добре фіксував суглоб, тому обирайте бинт високого ступеню розтяжності: він володіє високими еластичними властивостями і кріпиться за допомогою спеціальних фіксаторів.
Найголовніші переваги еластичного бинта:
- натуральний склад
- щільна фіксація пошкодженого суглоба (бинт не сповзає, не потрібно його постійно зав'язувати або поправляти)
- багаторазове використання
- універсальність виробу: пов'язку можна застосовувати при розтягненні зв'язок кисті руки, ніг і інших частин тіла
- бинт при натягненні створює стійку компресію, тож не викликає болю, не тягне пошкоджені суглоби

Який розмір бинта обрати?
Як відомо, різними виробниками пропонується цілий ряд еластичних бинтів шириною від 4 до 12 см, завдовжки від 50см до 5м. Від призначення залежить, якої довжини бинт обрати.

Якщо необхідно фіксувати променезап'ястковий суглоб - досить обрати метровий бинт, якщо необхідно фіксувати кісточку, то стане в нагоді бинт завдовжки близько двох метрів, триметрові бинти призначені для зв'язок рук, а п'ятиметрові бинти використовують при розтягненні нижніх кінцівок.
Дуже багато пацієнтів часто цікавляться, як довго потрібно носити еластичний бинт при розтягненні? Чи можна носити бинт лише при активному русі, а перед сном виріб необхідно зняти?

Якщо пов'язка накладена правильно, спочатку пальці можуть трохи посиніти, але при здійсненні активних рухів кровообіг повинен швидко прийти в норму.

Коли бинтуєте лікоть або коліно, не можна допускати передавлювання судин, оскільки це може привести до порушення процесу кровообігу в кінцівці.

Якщо після накладення бинта пацієнт відчуває оніміння пальців або пульсацію під пов'язкою, необхідно негайно зняти бинт і провести легкий розтираючий масаж.

Середній час носіння бинта складає приблизно 14 днів. Це залежить від характеру пошкоджень і рішення лікаря - травматолога.

Зараз в аптеках представлений величезний вибір еластичних бинтів. Коли обираєте та купуєте його - головне, зверніть увагу на склад бинта, його еластичність.

Еластичні бинти Lauma Medical містять 96% бавовни і мають високу міру розтяжності, що надважливе при фіксації пов'язки і лікуванні розтягнень.

Придбайте продукцію
Lauma Medical

Придбайте продукцію Lauma Medical
в онлайн-аптеці "АПТЕКА24"

Читайте також:
Close
Задайте Ваш вопрос

Для співпраці заповніть форму заявки

Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 48 годин
Ваші дані не передаються 3-им особам.
Контакти
ТОВ ЛСЕЗ "LAUMA FABRICS"
Адреса: вул. Зіемелю 19, м Лієпая, LV-3405, Латвія

Тел.: (+371) 634-47-125
(+371) 634-474-96
Ел. пошта: lauma@laumamedical.com
Error get alias
Error get alias